Gastro Hockey Cup: Kdo jsme?

Z historie Gastro Hockey Cupu

Jak to všechno začalo?
Uvažoval jsem o způsobu, jak by se dala zrealizovat zdánlivě jednoduchá, ale ve skutečnosti téměř nemožná věc – aby se v jeden den na jednom místě potkali kuchaři a personál brněnských restaurací. Díky tomu, že jsme skoro pořád zavření v kuchyni, nemáme prakticky šanci se s kolegy z jiných restaurací setkat, popovídat si a pochlubit se tím, co se nám povedlo.

V roce 2013 jsme si ještě s Michalem Göthem z Restaurace Pavillon řekli, že u nich na kluzišti uspořádáme vzájemný zápas týmů Pavillonu a Borgo Agnese, kde jsem tehdy působil. Akce se vydařila a ozvali se nám z dalších restaurací, nejen brněnských, že by si chtěli také zahrát. Proto se o rok později konal oficiální první ročník Gastro Hockey Cupu,“ vzpomíná na začátky hokejového klání mužů v rondonech David Viktorin.

Vítězem prvního ročníku se stal tým znojemského Hotelu Savannah. Ve druhém ročníku, který se konal opět u Pavillonu v roce 2015, zdvihl nad hlavu pohár pro vítěze tým pražských kuchařů, kteří ve finále porazili brněnské Butcher’s.
p.s. Měli v sestavě Roberta Kántora (reprezentace ČR) s tím, že u nich pracuje v restauraci ;-))

V roce 2017 a vítězem 3. ročníku se stal vinařský tým Jaromíra Galy.

A jak to dopadne letos? Kdo se zapíše do historie jako čtvrtý vítěz Gastro Hockey Cupu?

Těšíme se na fanoušky v neděli 4. března 2018 v Hokejové hale Úvoz.

Brno na svůj zlatý pohár stále čeká...

David Viktorin

 

Kontakt pro média, akreditace:
Honza Šmikmátor, tiskový mluvčí
tel: 608265376
e-mail: honza.smikmator@gmail.com