"

Día de los Muertos - halloween párty na Flédě

01. 10. 2019 , aktualizace: 02. 11. 2019 , akce již proběhla Sdílej na SrdceMoravy

Pestrobarevný festival latinsko-americké hudby, kterým oslavíme mexický svátek mrtvých. Zářivé květiny, zdobené lebky, kostlivci, a hlavně skvělá hudba neodmyslitelně patří k slavným oslavám smrti. Nahoďte se do mexických tradicí a vychutnejte si skvělou kapelu Mezcla Orquesta. To nejlepší z horkých rytmů připraví ostřílení kluboví DJové Chocolino a Mario Lopez. Festival budou provázet ukázky temperamentního tance, malování na obličej anebo fotokoutek, ve kterém se můžete vyfotit.

Na Día de los Muertos nás čeká:
🔥 Temperamentní kubánská skupina Mezcla Orquesta s bohatým repertoárem latinsko-amerických stylů
💃 Taneční animace
💀 Malování „la muerte“ motivů na obličej
🌵 Tematicky nahozený fotokoutek, ve kterém se můžete vyfotit. Nejlepší outfit vyhrává lahev tequily. Olé!
🕺Vystoupení tradičního mexického tanečního souboru, které slibuje hru noh, sombrero klobouků, pestrých sukní, šátků a vějířů
🎶 Ostřílení kluboví DJové Chocolino a Mario Lopez
🏵 Tematická výzdoba, která bude hrát barvami, květinami a strašidelnými motivy 🎃

A na koho se můžete těšit?

Mezcla Orquesta, 12-členná hudební skupina složená z kubánských a českých hudebníků, která kombinuje sílu a krásu salsy s rytmy mamby, bachaty, merengue, cumbie, cha cha cha i moderními tanečními a jazzovými prvky. A to všechno v nezaměnitelném rukopisu, s temperamentem a vášní, které jsou pro latinsko-americkou hudbu charakteristické. Kapela už stihla vydat i album Quiero, na kterém zúročila svůj talent a předvedla hudební krásy Kuby.

Chocolino, kubánský DJ, který kromě toho hraje na kytaru a bubny. Milovník hudby a latino tance rád baví lidi a tahá je na parket kvalitní selekcí kubánských rytmů, které dokáží strhnout i v moderní době.

Mario Lopez DJ set, zkušený tanečník, který se dobře vyzná i v hudbě, a proto nám jako DJ namíchá to nejlepší, co na temperamentní tančení potřebujeme. Mistr Slovenska a Evropy a vicemistr světa v salse: to jsou špičkové důkazy o jeho tanečních schopnostech. Kromě známých projektů, soutěží a festivalů, procestoval Mario i místa jako je Miami, Puerto, Rico, Kuba, Nikaragua či Costa Rica, aby ještě lépe poznal tanec.


Jinde na SrdceMoravy